• Home |
  • Powietrzne pompy ciepła

Powietrzne pompy ciepła

Powietrzne pompy ciepła

Powietrzne pompy marki Bosch oferują optymalne rozwiązanie dla instalacji grzewczej – zarówno do ogrzewania domu, chłodzenia, jak również do produkcji ciepłej wody użytkowej. Powietrzna pompa ciepła składa się z jednostek znajdujących się na zewnątrz i wewnątrz budynku, które są połączone ze sobą za pomocą rurociągu wodnego.

Powietrzne pompy ciepła typu monoblok – Compress 7000i AW – w prosty sposób wykorzystują odnawialne źródła energii do produkcji ciepła. Dodatkowe zalety urządzeń to rewolucyjny design oraz możliwość wyboru wersji z białym lub czarnym szklanym frontem. To jedne z najbardziej wydajnych pomp ciepła dostępnych obecnie na rynku.
Dostępne są 4 wersje jednostek wewnętrznych Compress 7000i AW:
– AWE – naścienna ze zintegrowaną grzałką 9 kW
– AWB – naścienna wyposażona w zawór mieszający do współpracy z kotłem
– AWM – stojąca ze zintegrowanym 190-litrowym podgrzewaczem wody na ciepłą wodę i 9 kW grzałką elektryczną do wspomagania
– AWMS – stojąca ze zintegrowanym 184-litrowym podgrzewaczem wody na ciepłą wodę z dodatkową wężownicą i 9 kW grzałką elektryczną.

Beretta Hydro Unit M

Powietrzne pompy ciepła typu split – Compress 3000 AWS – oferują optymalne rozwiązanie dla instalacji grzewczej.
Dostępne są 4 wersje jednostek wewnętrznych Compress 3000 AWS:
– AWES – jednostka wewnętrzna naścienna ze zintegrowaną grzałką 9 kW
– AWBS – jednostka wewnętrzna naścienna wyposażona w zawór mieszający do współpracy z kotłem
– AWMS – stojąca jednostka wewnętrzna ze zintegrowanym 190-litrowym podgrzewaczem wody na ciepłą wodę i 9 kW grzałką elektryczną do wspomagania
– AWMSS – wewnętrzna jednostka stojąca ze zintegrowanym 184-litrowym podgrzewaczem wody na ciepłą wodę z dodatkową wężownicą i 9 kW grzałką elektryczną.

Czytaj więcej