• Home |
  • Instalacje fotowoltaiczne.

Instalacje fotowoltaiczne.

Półchłopek Fotowoltaika Sp z o.o.  projektuje i montuje fotowoltaikę głównie w rejonie południowo – wschodniej Polski. Oferujemy również technologie współpracujące z fotowoltaiką takie jak: pompy ciepła, magazyny energii, carporty czy  ładowarki samochodowe. Wykonujemy:

– Instalacje fotowoltaiczne na domach jednorodzinnych

– Instalacje fotowoltaiczne hybrydowe (z bateriami) na domach jednorodzinnych

– Instalacje fotowoltaiczne dla firm do 50 kW

– Instalacje fotowoltaiczne dla firm powyżej 50 kW (z przeprowadzeniem procedury pozwolenia na budowę)

Wyróżnia nas to, że projektujemy instalacje tak, aby osiągały możliwą najwyższą wydajność w miejscu montażu. Nasza oferta obejmuje:

– audyt u klienta

– sporządzenie indywidualnej oferty

– podpisanie umowy

– ustalenie terminu montażu

– wykonanie instalacji

– zgłoszenie instalacji do PGE / TAURON

– jeśli zachodzi konieczność – sporządzenie projektu PPOŻ. i zgłoszenie do Powiatowej Komendy Straży Pożarnej

– instruktarz dla klienta z obsługi i konfiguracji falownika z wifi

– gwarancję na wykonany montaż

– wsparcie techniczne po wykonaniu instalacji

Realizując zlecenia montażu instalacji fotowoltaicznych wykorzystujemy sprawdzone komponenty fotowoltaiczne. W naszej ofercie znajdziecie Państwo ogniwa fotowoltaiczne firm takich jak: JinKo, Longi, Bruk-bet, Risen, LG. Na życzenie klienta sprowadzamy wybrane ogniwa.

Nie mniej ważny jest wybór falownika. To na jaki inwerter się zdecydujesz może zaważyć o finansowym powodzeniu inwestycji. Dobrze dobrany inwerter zapewnia bezpieczeństwo instalacji oraz ciągły monitoring sieci i reagowanie na zmiany napięcia lub częstotliwości. W naszej ofercie znajdują się falowniki firm: Sofar, Fronius, SMA, Growatt, mikroinwertery Hoymiles. Wszystkie posiadają certyfikat zgodności z normami wymaganymi przez operatorów systemów dystrybucyjnych.

Skorzystaj z 8 letniego doświadczenia firmy Półchłopek Fotowoltaika Sp z o.o.  na rynku fotowoltaiki i odnawialnych źródeł energii. Na obszarze województwa Podkarpackiego mamy już wielu zadowolonych klientów. Zobacz portfolio naszych realizacji.